reklamowe24
Jesteś tutaj: Odzież reklamowa Laser flex - oszczędność czasu
Aktualności Aktualności

Laser flex - oszczędność czasu

Laser flex - oszczędność czasu

Przygotowanie nadruków transferowych z tradycyjnej folii flex łączyło się ze żmudnym procesem wybierania odpadów, które powstawały w wyniku wycinania na zwykłym ploterze. Po oczyszczeniu grafikę przenoszono na tkaninę za pomocą prasy termotransferowej.

Innowacyjna, poliuretanowa folia Laser Flex pozwala na pominięcie etapu wybierania. Grafika w odbiciu lustrzanym wpylana jest laserowym ploterem CO2. Gotowy do bezpośredniego użycia wzór przekłada się na koszulkę i wykonuje transfer. Folia, umieszczona jest na papierowym podkładzie, który należy usunąć po kilku chwilach od wykonania transferu. Temperatura i siła nacisku są podobne jak w przypadku użycia tradycyjnej folii flex.

Laser Flex rekomendowana jest do przenoszenia nadruków na tkaniny bawełniane i poliestrowe.
Dostępne kolory folii, to: biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony i żółty. Nadruk jest miękki i rozciągliwy i trochę przypomina transfer metodą sitodruku.
Folia Laser Flex pozwala na nanoszenie zarówno skomplikowanych wzorów, jak i niewielkich elementów co nie było możliwe do osiągnięcia przy użyciu plotera tnącego.
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.