reklamowe24
Jesteś tutaj: Odzież reklamowa Nadruki na odzieży
Aktualności Aktualności

Nadruki na odzieży

UWAGA!!!! Poniżej umieszczone teksty opisujące metody składania zamówień zostały zmienione i umieszczone 28.03.2011 i są tekstami autorskimi. Wszelkie kopiowanie i umieszczenie na innych stronach www jest surowo zabronione.

Opis technik nadruku

Na wszystkich produktach tekstylnych oferowanych przez serwis fullfashion.pl można nanieść znakowanie wybraną metodą nadruku dostosowaną do materiału. Poniżej opisane zostały najpopularniejsze metody znakowania.

SITODRUK

Jest metodą bardzo często używaną do nanoszenia logotypów na koszulki, bluzy szorty, czapeczki poprzez bezpośrednie nałożenie farby na tekstylia specjalnym sitem, a następnie utrwalenie całości promieniami UV. Przy sitodruku nie można nanieść na produkt kilku kolorów jednocześnie. Każdy kolor trzeba nakładać po kolei. Metoda sitodruku nadaje się do znakowania głównie dużych ilości produktów ze względu na wysokie koszty przygotowania. Sitodrukiem można nanieść maksymalnie cztery kolory. Nie można wykonać przejść tonalnych.

TRANSFER

Jest metodą równie często wykorzystywaną do znakowania tekstyliów o prostej fakturze takich jak np. koszulki czy bluzy, ale także tekstyliów takich jak polary, swetry czy kurtki. Metodą tą można nanieść o wiele więcej kolorów niż sitodrukiem. Polega na przygotowaniu całego projektu i nałożeniu go na papierowy nośnik, który później za pomocą prasy jest wgrzewany na produkt.

HAFT

Jest metodą nie polegającą na nakładaniu farby lecz wyszywaniu loga na wybranej powierzchni tekstylnej. Najczęściej haft stosowany jest na czapeczkach, ręcznikach, polarach, ale także ładnie prezentuje się na koszulkach. Maszyny hafciarskie są sterowane komputerowe dlatego można wyhaftować nawet drobne elementy. Cena tak wykonanego znakowania nie zależy od liczby kolorów w logotypie tylko liczby użytych szwów. Cenę haftu podwyższa znakowanie w kolorze srebrnym lub złotym. Haft jest najtrwalszą metodą znakowania.Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.