reklamowe24
Jesteś tutaj: Odzież reklamowa Profesjonalna drużyna
Aktualności Aktualności

Profesjonalna drużyna

Profesjonalna drużyna
Profesjonalna drużyna
Profesjonalna drużyna
Profesjonalna drużyna
5 września 2014 r. w czasie Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS w Mostkach k. Świebodzina, odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Polski Operatorów Forwarderów. Organizatorami tej imprezy były: Międzynarodowe Targi Poznańskie i Katedra Techniki Leśnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz dealerzy maszyn leśnych: Forex Polska, Arcon Serwis i Profesjonalne Maszyny Leśne.
I Mistrzostwa Polski Operatorów Forwarderów były traktowane jako eliminacje do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata, organizowanych jako imprezy towarzyszące targom KWF i Elmia Wood. 

Profesjonalna drużyna wystąpiła w strojach przygotowanych przez specjalistów w dziedzinie odzieży reklamowej. Zielone koszulki polo nawiązywały do charakteru wydarzenia oraz otoczenia, w którym odbywały się zawody. Kontrastowe kamizelki odblaskowe nie tylko wyróżniały uczestników, ale przede wszystkim znacząco wpłynęły na ich bezpieczeństwo.


Polo Pique, 100% bawełna ring-spun, gramatura 180 g/m², materiał niekurczliwy, kołnierzyk ściągaczowy, taśma wzmacniająca na karku, zapięcie na 2 guziki w kolorze koszulki, boczne szwy, podwójne szwy przy rękawach i u dołu koszulki. Koszulka dostępna jest w 11 kolorach i w rozmiarach od S do 3XL.

Kamizelka odblaskowa, 100% poliester, szary poliester na krawędziach, zapinana na rzep, ze względu na spore rozmiary może buć noszona także na ubraniu, 50 mm paski odblaskowe 3MTM ScotchliteTM, spełnia normy EN471, klasa 2, zgodna z dyrektywą 89/686/EEC. Kamizelka dostępna jest w 2 kolorach i rozmiarach od S do 2XL

 

 

 

 
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.