reklamowe24
Jesteś tutaj: Odzież reklamowa Idealne do zdobienia
Aktualności Aktualności

Idealne do zdobienia

Idealne do zdobienia
Nieustanie rosnące oczekiwania klientów oraz dynamiczny rozwój rynku tekstyliów, stymulują producentów do modernizacji procesu wytwarzania na każdym etapie produkcji. Niezwykle ważnym jest, aby nawet klasyczny model łączył w sobie komfort, funkcjonalność i był przyjazny dla środowiska.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Fruit of the Loom, przygotowało kolekcję kolekcję koszulek łączącą w sobie korzyści środowiskowe wraz z najlepszą jakością do wykonywania nadruków. Do produkcji zastosowano rewolucyjną technologię wytwarzania tkanin - Sofspun®.
Zaprojektowane z dbałością o najnowsze trendy, koszulki dla kobiet i mężczyzn Sofspun® o gramaturze 160-165g/m² doskonale sprawdzają się w branży turystycznej, muzycznej, do celów licencyjnych oraz jako odzież do pracy. Koszulki dostępne są w 10 kolorach: ciemnożółtym, czerwonym, pomarańczowym, kelly green, ciemnoniebieskim, fuksja, heather grey, granatowym, czarnym oraz białym. Modele męskie dostępne są w rozmiarach od S do 3XL, a damskie od XS do 2XL.
Sofspun® jest produkowany w fabryce w Maroko, gdzie każdego tygodnia wytwarza się ponad 2 miliony koszulek oraz bluz. To powszechnie znany fakt, że produkcja o otwartych włóknach ogranicza ilość odpadów, zużywa mniej energii oraz zmniejsza zanieczyszczenie. Fabryka ta jest znana na całym świecie ze swojej wiarygodności społecznej, za co została nagrodzona świadectwem Gold WRAP.
Podobnie jak inne ubrania Fruit of the Loom, koszulki Sofspun® spełniają standardy Oeko-Tex, co oznacza, że nie zawierają żadnych substancji szkodliwych dla ludzi i środowiska. Co więcej, wykorzystywana przędza wyprodukowana jest w etyczny sposób.
Ponieważ nowe koszulki Sofspun® są wykonane z otwartych włókien, stanowią idealny materiał pod nadruk. Tkanina jest stabilna, trwała oraz poddająca się koloryzowaniu, dzięki czemu oferuje jeszcze lepsze korzyści.
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.