reklamowe24
Jesteś tutaj: Odzież reklamowa Zdrowa i miękka
Aktualności Aktualności

Zdrowa i miękka

Zdrowa i miękka
Zdrowa i miękka
Zdrowa i miękka
Zdrowa i miękka
Moda na ekologię widoczna jest w każdej sferze życia. Coraz więcej osób uważa, że należy wzbogacać swoją dietę o żywność uprawianą w odpowiednich warunkach, zgodnie z zasadą jesteśmy tym co jemy. Również w branży tekstylnej zapanował trend promujący odzież uszytą z organicznych materiałów. Dzięki poważnym zobowiązaniem hodowców, producentów i sprzedawców detalicznych, odzież wolna od środków chemicznych stosowanych w procesie produkcji stała się łatwo dostępna dla konsumenta, który eliminuje toksyny w swoim życiu. Warto zaznaczyć, iż organiczna garderoba nie tylko poprawia komfort fizyczny noszącej ją osoby, ale także wpływa pozytywnie na procesy metaboliczne zachodzące w komórkach użytkownika.

Marka Hanes proponuje swoim klientkom odzież uszytą z bawełny ComfortSoft ®, która posiada wszystkie właściwości innowacyjnego materiału oraz certyfikat Organic Exchange 100 Standardu.

Koszulka damska Tagless Organic uszyta z 100% organiczna bawełna czesana (ComfortSoft®), gramatura 150g/m², bez wszywanej metki, nadruk na wewnętrznej stronie koszulki, okragły dekolt ze ściągaczem, taśma wzmacniająca na karku, krótkie rękawki, podwójne przeszycia wokół szyi, przy rękawkach i u dołu koszulki, boczne szwy. Dostępna w 10 kolorach i w rozmiarach od S do XXL.

T-shirt damski Organic Tagless uszyty z 100% bawełny organicznej (ComfortSoft®), gramatura 185 g/m², naturalnie barwiony, wąskie wykończenie wokół szyi, taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia, bez wszywanej metki na karku, nadruk na wewnętrznej stronie koszulki, podwójne szwy przy rękawkach i u dołu koszulki, boczne szwy. Dostępny w 10 kolorach i w rozmiarach od S do XXL.

Polo damskie Tagless Organic uszyte z 100% bawełna czesana organiczna (ComfortSoft®), gramatura 180 g/m², bez wszywanej metki, nadruk na wewnętrznej stronie koszulki, kołnierzyk, taśma na karku w kontrastowym kolorze, zapięcie na 3 guziki w kolorze koszulki, krótkie rękawy zakończone wąskim ściągaczem, podwójne przeszycia u dołu, boczne szwy z rozcięciami u dołu koszulki. Dostępne w 8 kolorach i w rozmiarach od S do XXL.

Damska koszulka v-neck Tagless Organic uszyta z 100% bawełna czesana organiczna (ComfortSoft®), gramatura 150 g/m², bez wszywanej metki, nadruk na wewnętrznej stronie koszulki, v-neck, taśma wzmacniająca na karku, krótkie rękawki, podwójne przeszycia przy rękawkach i u dołu koszulki, boczne szwy. Dostępna w 7 kolorach i w rozmiarach od S do XXL.

 
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.