reklamowe24
Jesteś tutaj: Odzież reklamowa Gildan dla kobiet
Aktualności Aktualności

Gildan dla kobiet

Gildan dla kobiet
Gildan dla kobiet
Gildan dla kobiet
Gildan dla kobiet
Gildan dla kobiet
Tożsamość z marką wyrażana jest między innymi przez ujednolicenie stroju. Niestety nie każda organizacja bez względu czy jest to korporacja, drużyna sportowa, klub czy szkoła przy zakupie odzieży bierze pod uwagę jej jakość i komfort użytkowania. Często podstawowym, a wręcz jedynym wyznacznikiem jest cena. Kolekcja marki Gildan, to połączenie funkcjonalności i rozsądnej kalkulacji. Nie od dziś wiadomo, że najbardziej wybredną grupą odbiorców są kobiety. Pożądają one każdej formy odzieży bez względu czy jest to klasyczna koszulka, polo, czy na pozór zwykła bluza uszyta z dzianiny.

Na szczególną uwagę zasługują T-shirt i V-neck, uszyte z miękkiej bawełny o bardzo drobnym splocie, który jest gładkim podłożem idealnym pod wszelkiego rodzaju zdobienia. T-shirt oferowany jest w 29 kolorach, V-neck w 9, a model Tank w 6. Wszystkie dostępne w rozmiarach od S od 2XL. Propozycją dla bardzo wymagających klientek ukierunkowanych na krój i stabilną formę jest koszulka Heavy Cotton. Uszyta ze 100%, niekurczliwej bawełny o gramaturze 185g/m². Model jest dostępny w 15 kolorach i rozmiarach od S do 2 XL.
Najszybciej rozwijającym się segmentem przemysłu tekstylnego jest odzież dla aktywnych. Tu marka Gildan oferuje koszulkę Core Performance. Charakteryzują ją właściwości podnoszące komfort użytkowania: AquaFX absorbuje wilgoć, dzięki czemu użytkownik unika dyskomfortu mokrej skóry i chłodu oraz Freshcare działający antybakteryjnie. Dostępna w 10 kolorach i rozmiarach XS-2XL.
Kolejną propozycją jest model DryBlend - polo uszyte z dziany o splocie Pique. Przędza air jet 20s będą mieszanką bawełny i poliestru w stosunku 50:50, zapewnia bardzo dobre właściwości perspiracyjne. Użytkowniczka tej koszulki czuje się komfortowo i prezentuje elegancko, jak w klasycznym, bawełnianym polo.
Kolekcję zamykają bluzy proponowane zarówno w wersji kangurka jak i zapinane na całej długości. Przysłowiową wisienką na torcie, są miękkie lekko dopasowane spodnie. Wszystkie uszyte z mieszanki bawełny i poliestru.
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.