reklamowe24
Jesteś tutaj: Odzież reklamowa Dodatkowe szaleństwo
Aktualności Aktualności

Dodatkowe szaleństwo

Dodatkowe szaleństwo
Dodatkowe szaleństwo
Dodatkowe szaleństwo
Dodatkowe szaleństwo
Dodatkowe szaleństwo
Dodatkowe szaleństwo
Uzyskanie odpowiedniej kompozycji wizualnej niejednokrotnie przysparza wielu problemów. Podążając za najnowszym trendami obfitującymi w pastele i owocowe wzory z łatwością możemy doprowadzić do przerysowania obrazu, a co za tym idzie, przeistoczenia się w bezkształtną, kolorystyczną bryłę. Klasyczny dress code został nieco rozluźniony i mimo, że w dalszym ciągu preferuje się utrzymanie prostoty kroju i stonowaną kolorystykę oscylującą wokół bieli, błękitu, szarości, granatu i czerni, to jak najbardziej można uzupełnić strój kontrastowymi dodatkami. Ważne, aby kompozycja była przemyślana, a dodatek nie stał się jedynym elementem przykuwającym oko.
Oferta rynkowa jest tak bogata, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie zarówno pod względem koloru jak i fasonu. Od klasycznej małej czarnej, poprzez reporterki, listonoszki, na dużych urbanistycznych kończąc. Torba, plecak, teczka, worek... Monochromatyczne i niezwykle barwne.
Wśród obowiązkowych wiosennych ozdobników szczególną uwagę należy zwrócić na okulary słoncze i zwiewne apaszki. Każdy powinien mieć w swojej szufladzie przynajmniej jedną parę okularów w kolorowych oprawka, stylistycznie nawiązujących do klasycznych Ray Ban'ów. W przypadku apaszek - kolorystyka i wzornictwo zgodne z odzieżowymi trendami.
Skoro wiosna, to musi być też parasol. I tu się zaczyna prawdziwe szaleństwo. Pastelowe czasze, kolorowe obwódki, odblaski, futurystyczne kształty.
Najpiękniejsza pora roku obliguje nas do zabawy kolorem i wyrażeniem siebie poprzez kontrastowe dodatki.Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.