reklamowe24
Jesteś tutaj: Odzież reklamowa Korony Reklamy 2014
Aktualności Aktualności

Korony Reklamy 2014

Korony Reklamy 2014

Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays to nie tylko najważniejsza, branżowa impreza wystawiennicza, ale również znakomita okazja na wyróżnienie i promowanie najlepszych firm poszczególnych obszarach w dziedzinie reklamy. Podczas wszystkich edycji przeprowadzanego przez firmę GJC Inter Media - organizatora targów RemaDays 2014 oraz przez Program SWB - Solidni w Biznesie konkursu wyróżnionych zostało blisko czterdziestu laureatów w pięciu kategoriach: Producent Upominków Reklamowych, Importer Upominków Reklamowych, Agencja Reklamowa, Out&InDoor i Technology. W każdej kategorii laureaci zostaną uhonorowani Złotą, Srebrną i Brązową statuetką Korony Reklamy za uzyskanie odpowiednio największej łącznej liczby głosów.

W dniach 7 -20 stycznia 2014r., uprawnieni do głosowania przedstawiciele firm zarejestrowanych w bazie organizatora otrzymają drogą elektroniczną unikalny link prowadzący do formularza, który umożliwi jednokrotne zagłosowanie na dowolną liczbę firm w dowolnych kategoriach. Finał konkursu połączony z wręczeniem "Koron Reklamy" nastąpi pierwszego dnia targów RemaDays Warszawa 2014 podczas Gali Wieczoru w Klubie Arco w Warszawie o godzinie 20:00.

Miło nam poinformować, iż znaleźliśmy się wśród wyróżnionych firm w bieżącej edycji konkursu w kategorii Agencja Reklamowa. Wszystkich uprawnionych do głosowania, prosimy o oddanie na nas cennego głosu.
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.