reklamowe24
Jesteś tutaj: Odzież reklamowa Rewolucyjny stabilizator
Aktualności Aktualności

Rewolucyjny stabilizator

Rewolucyjny stabilizator
Rosnące zainteresowanie sportem oraz czynne wprowadzanie go w życie, znacząco wpłynęły na rozwój technologiczny w dziedzinie tekstyliów. Producenci poszukują rozwiązań, dzięki którym można wytworzyć lżejsze i cieńsze tkaniny nie rezygnując z ich wytrzymałości i funkcjonalności. Nowoczesne materiały, z których szyta jest odzież sportowa, stanowią nie lada wyzwanie dla profesjonalistów zajmujących się haftem komputerowym. Uniwersalne metody stabilizacji przestają się sprawdzać, hafty wykonane na podkładach z flizeliny są nie estetyczne. Dodatkowo mnogość ściegów sprawia, że element, na który nanoszony jest haft staje się ciężki, przez co dochodzi do odkształcenia odzieży, a w skrajnych wypadkach nawet do jej zniszczenia.

Odpowiedzią na te problemy jest stabilizator E-zee Weblon oferowany przez firmę Madeira. Lekkie, cienkie i wytrzymałe podłoże znacząco poprawia estetykę haftu, nie deformuje odzieży, a co najważniejsze nie podrażnia skóry noszącego. Dodatkowymi atutami zastosowania nowego stabilizatora są: poprawa wydajności, skrócenie czasu pracy załogi mocującej odzież na ramach, a przede wszystkim znaczna redukcja odpadów produkcyjnych i zniszczonej odzieży.
E-zee Weblon wytwarzany jest ze 100% nylonu wolnego od formaldehydu. Firma Madeira została nagrodzona przez Oeko-Tex, co dowodzi, że oferowane przez nią produkty są wytwarzane w technologii przyjaznej środowisku.
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.