reklamowe24
Jesteś tutaj: Odzież reklamowa INTERMIC
Aktualności Aktualności

INTERMIC

INTERMIC

W dniach 26-28 lutego 2014 roku w Poznaniu odbędzie się pierwsza edycja targów INTERMIC, które są skierowane do producentów i handlowców zainteresowanych maszynami włókienniczymi, odzieżowymi i obuwniczymi oraz komponentami dla przemysłu lekkiego.

Organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie wydarzenie jest połączeniem ekspozycji INTERMASZ i salonu TEX_STYLE. Dzięki takiej formie oferenci maszyn i komponentów dla Przemysłu Włókienniczego, Odzieżowego i Obuwniczego zostaną zgromadzeni w jednym miejscu co znacznie ułatwi kontakty handlowe oraz pozwoli zwiedzającym otrzymać pełną ofertę branżową.

Na targach INTERMIC zostaną zaprezentowane: maszyny włókiennicze, odzieżowe, obuwnicze i pralnicze, komputerowe systemy przygotowania produkcji w przemyśle lekkim, tkaniny, dzianiny, włókniny, włóczki, przędze, dodatki krawieckie, wyroby pasmanteryjne, elementy ekspozycji odzieży.
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.