reklamowe24
Jesteś tutaj: Odzież reklamowa Challenger III D
Aktualności Aktualności

Challenger III D

Challenger III D
Oferta firmy M&R - pioniera nowych technologii sitodruku, została poszerzona o niezwykle szybką drukarkę karuzelową. Challenger III D jest produktem, który odpowiada potrzebom i wymaganiom drukarni masowych. Urządzenie zostało wyposażone w wiele rozwiązań technicznych ułatwiających i przyspieszających druk oraz poprawiających komfort pracy.

Szczególną uwagę należy zwrócić na: podwójne indeksowanie, które w jednym płynnym ruchu zwiększa wydajność przy produkcji ponadwymiarowych nadruków, eliminując zatrzymania pomiędzy poszczególnymi indeksami czy bez narzędziową, precyzyjną, czteropunktową regulację odskoku. Maszyna wyposażona jest w elektryczne głowice drukujące - bazujące na sprawdzonym modelu maszyny drukarskiej Alpha8, napędzane przez szybkie i niezawodne silniki elektryczne. Każda głowica jest wyposażona w bez narzędziową regulację zakresu pracy karetki drukującej, przyciski drukowania i resetu, gniazdo do montowania jednostki podsuszającej. Szybką wymianę i mocne trzymanie sit zapewniają pneumatyczne zaciski do ram, dzięki ich regulowanym tylnym uchwytom łatwo mocuje się ramy o niestandardowych wymiarach. System Ink Dip® pozwala na zatrzymanie farby w obszarze zadruku. W konstrukcji Challengera III D znajdziemy również regulatory nacisku, prędkości i kąta nachylenia rakli i przedrakli oraz szeroką karetkę drukującą, dzięki której otrzymamy jeszcze lepszą jakość druku.
Podczas tegorocznych targów FESPA w Londynie drukarka karuzelowa Challeneger III D ustanowiła nowy rekord świata prędkości druku na koszulkach. W czasie jednej godziny, jeden operator wydrukował bezbłędnie 2155 koszulek.
Urządzenia z oferty firmy M&R w dużej części produkowane są w Polsce, dzięki czemu rodzimi drukarze mogą liczyć na sprawny serwis i łatwy dostęp do części zamiennych.

 
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.