reklamowe24
Jesteś tutaj: Odzież reklamowa Stonowana stylizacja
Aktualności Aktualności

Stonowana stylizacja

Stonowana stylizacja
Widok za oknem nieubłaganie przypomina, że piękne lato powoli odchodzi. Miejmy nadzieję, że nadchodząca jesień będzie długa i ciepła, a co za tym idzie, pierwsze umundurowanie na zbliżający się rok szkolny nie będzie zbytnio obciążało uczniowskich barków. Warto nieco wcześniej wybrać się na zakupy, aby mieć możliwość znalezienia ciekawych fasonów w ograniczonej gamie granatów, szarości i czerni. W żadnej szafie nie może zabraknąć T-shirtów noszonych zarówno na co dzień jak i obowiązkowych na lekcji W-F. Warto zaopatrzyć się chociaż w kilka, klasycznych koszulek polo, które pasują na prawie każde szkolne wydarzenie. Do niezbędnych elementów ubioru musimy zaliczyć również wiatrówkę, lekką czapkę i oczywiście jakiś strój sportowy.

Uczniowie powinni wiedzieć, że chociaż obowiązuje ich pewien dress code, to jednak mogą zachować trochę swobody i czuć się modnie w trakcie zdobywania wiedzy.
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.