reklamowe24
Jesteś tutaj: Odzież reklamowa Festiwal Marketingu i Festiwal Druku
Aktualności Aktualności

Festiwal Marketingu i Festiwal Druku

Festiwal Marketingu i Festiwal Druku
W dniach 9-10 września br., odbędzie się piąta edycja Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej. Podczas ekspozycji będzie można zapoznać się z innowacyjnymi produktami, maszynami, urządzeniami i oprogramowaniem. Wśród wystawców znajdują się między innymi importerzy i producenci gadżetów reklamowych, dostawcy opakowań i maszyn oraz drukarnie. Festiwal Marketingu i Druku to najważniejsza impreza wystawiennicza dla specjalistów z branży reklamowej organizowana w drugiej połowie roku. W warszawskiej Hali EXPO XXI będzie można nie tylko zwiedzać ekspozycję wystawienniczą, ale również uczestniczyć w pokazach, konferencjach i szkoleniach.

Podczas Festiwalu zostaną zorganizowane konkursy o Złoty Medal - Innowacja Roku i Super Gift na najlepszy gadżet reklamowy.
Na targi obowiązuje bezpłatna rejestracja, a organizator zastrzega sobie prawo do odmowy wstępu na teren targów osobom niezwiązanym z branżą reklamową.
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.