reklamowe24
Jesteś tutaj: Odzież reklamowa Jedność z marką
Aktualności Aktualności

Jedność z marką

Jedność z marką

Od kilku lat można zaobserwować trend związany z promowaniem marki lub produktu poprzez odzież. Początkowo były to niezbyt dobre gatunkowo, dalekowschodnie koszulki zalewające rynki całego świata. Dziś mamy do czynienia z markową odzieżą wykonaną z najwyższej jakości tkanin i dzianin. Poprawiła się również kolorystyka, a co ważniejsze jak w każdej dziedzinie mody, także i tutaj zagościły nowe fasony i rozwiązania. Dynamiczny rozwój rynku technologii zdobienia tekstyliów pozwala na nanoszenie coraz to bardziej skomplikowanych wzorów graficznych na podłoża, z których wykonana jest odzież.

Poprawa jakości samej odzieży jak i metod znakowania spowodowała dążenie do ujednolicenia wizerunku. T-shirt czy koszulka polo, to już nie tylko gratis dla klienta, ale także element stroju pracownika. Trend ujednolicenia odzieży najbardziej rozpowszechnił się w gastronomi i w korporacjach. W tych pierwszych pracownicy otrzymują pełne umundurowanie w postaci bluzki, fartucha lub kamizelki z nadrukami graficznymi symbolizującym obiekt lub głównego kontrahenta. Inaczej rzecz przedstawia się w korporacjach, w których koszule w pastelowych kolorach czy stonowane krawaty ozdobione są dyskretnym haftem. W dzisiejszych czasach oferta mody reklamowej jest tak bogata, że pozwala na ubranie pracownika „od stóp do głów", na każdą okazję i każdą porę roku.
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.