reklamowe24
Jesteś tutaj: Odzież reklamowa FAQ - Płatności
FAQ - Płatności FAQ - Płatności

FAQ - Płatności

Jakie formy płatności obowiązują w sklepie modareklamowa.pl ?

Przy wszystkich zamówieniach obowiązuje przedpłata wysokości 100% wartości zamówienia. Możliwa jest także płatność gotówką przy odbiorze osobistym. Prosimy w tym celu o kontakt z działem obsługi klienta

Jakie informacje są niezbędne do wykonania płatności przelewem?

Po założeniu zamówienia, dział obsługi klienta wysyła potwierdzenie zamówienia, na którym umieszczone są wszystkie dane, niezbędne do wykonania przelewu: numer konta bankowego, kwota brutto oraz dane adresowe.

Czy istnieje możliwość otrzymania wydłużonego terminu płatności?

Jeżeli dotychczasowa współpraca przebiegała bez zastrzeżeń i płatności były regulowane w wyznaczonym czasie, to po zrealizowaniu trzeciego zamówienia istnieje możliwość otrzymania wydłużonego terminu płatności. W przypadku klientów instytucjonalnych (placówki państwowe, urzędy, szkoły) istnieje możliwość płatności po zrealizowaniu zamówienia, ale tylko w przypadku, gdy otrzymamy oficjalne zamówienie z pieczątką i podpisem osoby upoważnionej do składania zamówienia.

Czy można przyspieszyć realizację zamówienia?

W celu przyspieszenia realizacji zamówienia prosimy wysłać potwierdzenie przelewu na adres: biuro@modareklamowa.pl lub faxem na numer (+48) 42 630 55 15 wew. 30.Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.